- Vaiko labui - https://www.vaikolabui.lt -

2015 sausis

LRT laidoje „Teisė žinoti“ apie savižudybių ir patyčių prevenciją kalbėjosi Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, Paramos vaikams centras direktorė Aušra Kurienė, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro direktorė Irma Čižienė. Ačiū Ritai Miliūtei ir LRT už itin svarbios ir skaidžios problemą aktualizavimą!

Tarp kitų instrumentų, padedančių įtakoti patyčias ir savižudybes, buvo paminėta ir mūsų įgyvendinama „Zipio draugų“ programa, jau 15 metų padedanti vaikams mokytis įveikti emocinius ir socialinius sunkumus.
Kviečiame pasižiūrėti visą laidą

LRT laidoje „Teisė žinoti“ apie savižudybių ir patyčių prevenciją kalbėjosi Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, Paramos vaikams centras direktorė Aušra Kurienė, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro direktorė Irma Čižienė. Ačiū Ritai Miliūtei ir LRT už itin svarbios ir skaidžios problemą aktualizavimą !
Tarp kitų instrumentų, padedančių įtakoti patyčias ir savižudybes, buvo paminėta ir mūsų įgyvendinama „Zipio draugų“ programa, jau 15 metų padedanti vaikams mokytis įveikti emocinius ir socialinius sunkumus. Kviečiame pasižiūrėti visą laidą.