logo


Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“Kalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienėikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partnerisĮveikiame kartu. Plėtra

Programą „Įveikiame kartu“ sukūrėme mes – VAIKO LABUI- atsiliepdami į daugelio pedagogų ir tėvelių pageidavimą. „Zipio draugų“ programai pasklidus po visą Lietuvą, iš pedagogų girdėdavome jų pačių ir perduodamus tėvelių klausimus: „O kas toliau? Ir viskas? Reikia stiprinti Zipio programoje įgytus vaikų gebėjimus, ugdyti naujus.“

Mūsų ekspertų komanda, vadovaujama programų „Zipio draugai“ ir „Obuolio draugai“ ekspertės prof. dr. Onos Monkevičienės sukūrė programą, kurią 2006 metais pristatėme visose Lietuvos apskrityse. Programos kūrimą, jos metodinės medžiagos leidybą ir pirmuosius seminarus apskričių centruose parėmė Švietimo ir mokslo ministerija per savo finansuojamas programas.

Programa startavusi 2006 metais, sėkmingai įgyvendinama jau 16-tus metus. Programos mokymai vyksta keturiuose centruose – Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Vilniuje, tačiau joje dalyvauja pedagogai iš visos Lietuvos. Programa pasiekia ir mažąsias kaimo mokyklėles, ir didžiuosius šalies miestus. 

Programos „Įveikiame kartu“  dalyvių statistika 2021 – 2022 mokslo metais
 Programos „Įveikiame kartu“  dalyvių statistika nuo programos įgyvendinimo pradžios
Nuo programos įgyvendinimo pradžios 2006 metais programos pedagogo kvalifikaciją yra įgiję 3.159 pedagogai. Programoje dalyvavo daugiau kaip 65 tūkstantis vaikų iš visų Lietuvos apskričių. (Pastaba: programoje dalyvaujančių vaikų tiksli statistika pradėta rinkti nuo 2011 metų. Iki to laiko, nuo 2006 metų programoje sudalyvavo apie 20 tūkstančių vaikų.).