logo


ZIPIO DRAUGAI Facebook paskyraOBUOLIO DRAUGAI Facebook paskyraKalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienė
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“
ikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partneris

Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas

Įveikiame kartu. Plėtra

Programą „Įveikiame kartu“ sukūrėme mes – VAIKO LABUI- atsiliepdami į daugelio pedagogų ir tėvelių pageidavimą. „Zipio draugų“ programai pasklidus po visą Lietuvą, iš pedagogų girdėdavome jų pačių ir perduodamus tėvelių klausimus: „O kas toliau? Ir viskas? Reikia stiprinti Zipio programoje įgytus vaikų gebėjimus, ugdyti naujus.“

Mūsų ekspertų komanda, vadovaujama programų „Zipio draugai“ ir „Obuolio draugai“ ekspertės prof. dr. Onos Monkevičienės ir dr. Ieva Bieliauskienė sukūrė programą, kurią 2006 metais pristatėme visose Lietuvos apskrityse. Programos kūrimą, jos metodinės medžiagos leidybą ir pirmuosius seminarus apskričių centruose parėmė Švietimo ir mokslo ministerija per savo finansuojamas programas.

2017 metais programa „Įveikiame kartu“  buvo iš esmės atnaujinta – išplėstas tėmų ratas, papildyta metodinė medžiaga pedagogams, patraukliai ir vaikui įdomiai atnaujintas pratybų sąsiuvinys, sukurta metodinė medžiaga tėvams.

Programa startavusi 2006 metais, sėkmingai įgyvendinama jau 18-tus metus. Programos mokymai vyksta keturiuose centruose – Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Vilniuje, tačiau joje dalyvauja pedagogai iš visos Lietuvos. Programa pasiekia ir mažąsias kaimo mokyklėles, ir didžiuosius šalies miestus. 

Programos „Įveikiame kartu“  dalyvių statistika 2023 – 2024 mokslo metais
 Programos „Įveikiame kartu“  dalyvių statistika nuo programos įgyvendinimo pradžios
Nuo programos įgyvendinimo pradžios 2006 metais programos pedagogo kvalifikaciją yra įgiję 3.282 pedagogai. Programoje dalyvavo daugiau kaip 71 tūkstantis vaikų iš visų Lietuvos apskričių. (Pastaba: programoje dalyvaujančių vaikų tiksli statistika pradėta rinkti nuo 2011 metų. Iki to laiko, nuo 2006 metų programoje sudalyvavo apie 20 tūkstančių vaikų.).