logo


ZIPIO DRAUGAI Facebook paskyraOBUOLIO DRAUGAI Facebook paskyraKalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienė
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“
ikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partneris

Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas

Kaip tapti programos ĮVEIKIAME KARTU dalyviu

Programa „Įveikiame kartu“ yra skirta 8-11  metų amžiaus vaikams. Ši programa gali būti įgyvendinama visų tipų bendrojo lavinimo mokyklų pradinėse klasėse. Ją taip pat gali įgyvendinti pedagogas, dirbantis su šio amžiaus vaikais popamokiniuose užsiėmimuose (būreliuose), prailgintos dienos grupėse, vaikų dienos centruose ar globos namuose.

Įgyvendindamas programą „Įveikiame kartu“, su vaikų klase / grupe gali dirbti tik specialiai programos įgyvendinimui pasirengęs pedagogas.

Vaikų tėvai ar globėjai, įsigilinę į programos „Įveikiame kartu“ esmę bei metodinę medžiagą, gali bandyti ją taikyti individualiai dirbdami namuose su kelias vaikais ar vien tik su savo vaiku . Tačiau mes šiuo atveju rekomenduotume vis dėlto pasitarti su programos kūrėjais ir vykdytojais „Vaiko labui“.

Jūsų vaikas ar auklėtinis dalyvavo socialinius ir sunkumų įveikimo gebėjimus ugdyančiose programose „Zipio draugai“ ar „Obuolio draugai“? Jam būtų itin naudinga, jei jis turėtų galimybę dalyvauti ir programoje „Įveikiame kartu“. Nes taip vienoje programoje įgyti įgūdžiai bus įtvirtinti ir turės ilgalaikį išliekamąjį poveikį vaikui.

Jei Jūs esate ugdymo įstaigos vadovas ir norėtumėte, kad joje dirbantys pedagogai įgytų programos „Įveikiame kartu” pedagogo kvalifikaciją ir teisę vykdyti programą Jūsų ugdymo įstaigos vaikų klasėje ar grupėje, nuo einamųjų metų balandžio 1 dienos iki gegužės 31 dienos pateikite paraišką VšĮ „Vaiko labui” elektroniniu paštu.

VšĮ „Vaiko labui“ siūlo suorganizuoti ankstyvosios prevencijos programos „Įveikiame kartu“ pristatymą, jei Jūs nespėjote pateikti paraiškos ir norėtumėte, kad programą pristatantis seminaras būtų surengtas Jūsų mieste ar net Jūsų įstaigoje vien tik Jūsų ugdymo įstaigos ar rajono pedagogams, susisiekite su mumis – programos kūrėjais ir vykdytojais.

Jei turite klausimų, susietų su programa „Įveikiame kartu“, prašome nedvejoti ir kreiptis į mus.
.
Čia rasite informaciją kaip tapti programos „Įveikiame kartu“ dalyviu 2024 – 2025 m.m.  ir paraiškos formą (PDF)
Čia rasite informaciją, kaip tapti programos „Įveikiame kartu“ dalyviu 2024-2025 m.m. ir paraiškos formą (word)