logo


ZIPIO DRAUGAI Facebook paskyraOBUOLIO DRAUGAI Facebook paskyraKalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienė
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“
ikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partneris

Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas

Mūsų draugai ir rėmėjai

Dėkojame mūsų draugams ir rėmėjams!

Programų „Zipio draugai“, „Obuolio draugai“ ir „Įveikiame kartui“ įgyvendinimui pritaria ir jį palaiko Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Visos trys programos yra įtrauktos į ŠMSM rekomenduojamų įgyvendinti mokyklose prevencinių programų sąrašą. 

Iš savo vykdomų programų konkurso būdu mūsų veiklą yra parėmę Jungtinės karalystės ambasada, Švietimo ir mokslo ministerija, Krašto apsaugos ministerija, Švietimo kaitos fondas, Kėdainių, Marijampolės, Mažeikių, Panevėžio miesto, Telšių, Utenos, Vilniaus rajono ir Vilniaus miesto  savivaldybės.

Mūsų veiklą yra parėmę J.P.Kazicko labdaros ir paramos fondas, Lietuvos ir Didžiosios Britanijos asociacija „British Chamber of Commerce“, AB TEO LT, UAB „Microsoft Lietuva“ ir AB bankas „Swedbank“.

 

Esame dėkingi Lietuvos žmonėms, skiriantiems savo GPM dalį mūsų vykdomoms programoms paremti.

Skirkite mūsų vykdomoms programoms savo 1,2 proc!

 

 

Prieš daugiau nei dešimt metų užsimezgė mūsų ryšys su British Chamber of Comerce Lithuania. Būtent jų dėka turime šią puikią interneto svetainę, nes jie finansavo jos sukūrimą. BCC parėmė programos „Zipio draugai“ priedo, skirto pedagogams dirbantiems su specialiųjų poreikių vaikais vertimą ir pritaikymą Lietuvos ugdymo sistemai, o taip pat skyrė paramą šio priedo leidybai.

 Čia galite apie tai paskaityti daugiau

  
Mes esame dėkingi prekybos tinklui IKI, kuris nuo 2007 iki 2022 metų buvo mūsų įgyvendinamos programos ,,Zipio draugai“ generalinis rėmėjas.

VšĮ Vaiko labui“ yra ne pelno siekianti organizacija, vykdanti visuomenei naudingą veiklą. Mes turime teisę teikti bei gauti paramą ir labdarą, nes esame registruoti paramos gavėjai.

Mūsų biudžetą sudaro mūsų rėmėjų parama, lėšos gautos už laimėtus projektus ir vykdomą veiklą bei Jūsų skiriami  1,2% nuo fizinių asmenų mokamų mokesčių. Mūsų veikla nėra tiesiogiai finansuojama iš valstybės ar savivaldybių biudžeto.

Visas mūsų įgyvendinamas programas ir veiklas vykdo bei koordinuoja du etatiniai darbuotojai. Jiems talkina savanoriai apskrityse. Mūsų Valdybos nariai savo laiką, darbą ir žinias skiria įstaigai taip pat savanoriškais pagrindais – jie negauna jokio atlygio už visuomeninei veiklai skiriamą darbą bei laiką.

Ateinančioms sąskaitoms apmokėti nepakanka vien tik mūsų gerų norų. Tad VšĮ „Vaiko labui“ vykdomų vaikams skirtų programų tęstinumas priklauso nuo Jūsų paramos ir dosnumo.

Mums labai svarbi kiekvieno iš Jūsų parama: ar Jūs būtumėte privatus asmuo, ar fondas, ar privati įmonė. Turėdami daugiau lėšų, galėsime padėti daugiau vaikų.


Kviečiame Jus – būkime draugais vaikų labui:
paremkite mus lėšomis, paslaugomis, prekėmis;
pirkite mūsų paslaugas – pasinaudokite mūsų patirtimi-
– organizuojant ir vedant paskaitas, seminarus, mokymus
– kuriant ir įgyvendinant programas ir projektus.
tapkite mūsų savanoriu –
– mūsų veiklos propaguotoju ir atstovu savo mieste ar kaime;
– tapkite programos „Zipio draugai“  konsultanto padėjėju;
– padėkite lėšų paieškos ir kaupimo darbuose;
– prisidėkite prie apskričių centruose vykdomos metodinių centrų veiklos;
– ateikite į mūsų ofisą ir padėkite mūsų kasdieniuose darbuose.

Gal norite tapti mūsų programų dalyviu?

Turite idėjų kaip padėti vaikams užaugti emociškai sveikais ir laimingais žmonėmis? Žinote, kaip tobulinti mūsų vykdomas programas ir padaryti efektyvesniu jų įgyvendinimą? Mes laukiame Jūsų!

.