logo


Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“Kalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienėikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partneris1,2 proc.

1,2 proc.

Pasirūpinkite, kad 1,2% nuo Jūsų GPM būtų panaudoti geriems darbams – skirkite juos padėti įtraukti kuo daugiau specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų į emocinį intelektą ir socialinius gebėjimus ugdančią programą „Zipio draugai“.

Jūsų paramos dėka galėsime su šiais vaikais dirbančius pedagogus ne tik apmokyti taikyti programą savo ugdytinių klasėse, bet ir aprūpinsime pedagogus programos įgyvendinimui reikalinga metodine medžiaga.

Kaip užpildyti prašymą paskirti 1,2 proc.

Lengvai ir paprastai pateikti prašymą pervesti gyventojo pajamų mokesčio 1,2 proc. dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms internetu jums padės nuosekli ir aiški instrukcija, patiekta https://www.youtube.com/watch?v=lB9w7D0LfvA. Rekomenduojame ja vadovautis.

Prašymą galima užpildyti iki gegužės 2 dienos ir pateikti galima tik elektroniniu būdu. Jums reikia:

1. Naudojantis savo el. bankininkyste ar kitomis priemonėmis prisijungti prie sistemos – EDS(Elektroninio deklaravimo sistema);

2. Skiltyje „DEKLARAVIMAS“ , kairėje lango pusėje pažymėti „Pildyti formą“, iš sąrašo „Dažniausiai pildomos formos“ pasirinkti „Prašymas skirti paramą“;

3. Filtro laukelyje „Formos pavadinimas“ suvedus deklaracijos pavadinimo fragmentą „Prašymas pervesti“ ir paspaudus filtruoti, žemiau atsiranda forma elektroniniam pildymui ir aprašymas

Norint pradėti pildyti, reikia paspausti nuoroda „Forma elektroniniam pildymui“.
Pasiekę lapą „Gavėjo paieška“, įrašykite mūsų kodą – 125966250
Sistema pati automatiškai suras VAIKO LABUI

Kitame lape „Užpildykite prašymo duomenis“ reikia įrašyti –

   – „Mokesčio dydis procentais“. Jis gali būti maksimalus 1,2 proc., jei jūs visą paramą skiriate mums. Jūs galite dalį skirti mums, o kitą dalį kitam paramos gavėjui ar politinei partijai.

   – „Mokesčio dalį skiriu iki mokestino laikotarpio“. Galite paskirti tik už 2021 metus. Galite paskirti keleriems metams, bet ne ilgiau kaip iki 2025 metų įskaitytinai.

Toliau vadovaudamiesi EDS vedimu arba pasitelkę YouTube kanalo instrukciją, pateikite prašymą

 

Apie tai, kad skyrėte paramą, parašykite mums el.paštu [email protected], nes mes norime Jums padėkoti „Vaiko labui“ interneto svetainėje.