logo


ZIPIO DRAUGAI Facebook paskyraOBUOLIO DRAUGAI Facebook paskyraKalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienė
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“
ikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partneris

Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas

Įveikiame kartu. Pedagogo knyga

 

Pedagogo knygą sudaro 4 skyriai:

Pirmas skyrius – Pirminė prevencija – kas tai?“

Šiame skyriuje pateikiamas pirminės prevencijos apibrėžimas ir trumpai pristatoma sėkmingai Lietuvoje vykstanti pirminės prevencijos programa vaikams „Zipio draugai“.

Antras skyrius – „Vaikas ir jo jausmai“

Skyrius supažindina su vaiko emocinio pasaulio ir bendravimo įgūdžių vystymosi pakopomis, jausmų išraiškos ypatumais, vaiko gebėjimo valdyti savo jausmus savybėmis. Čia taip pat nagrinėjamas ryšys tarp vaiko jausmų ir elgesio bei aptariami atvejai, kai vaikų emocijų išraiška ar elgesio būdai trikdo suaugusiuosius.

 

Trečias skyrius – „Tėvai ir vaikai: suaugusiojo reikšmė vaiko gyvenime“

Šiame skyriuje kalbama apie tai, kaip tėvai ir kiti suaugę gali suprasti vaiko išgyvenimus ir padėti vaikams pasijusti geriau. Taip pat kalbame apie suaugusiųjų savęs pažinimo, savo elgesio priežasčių ir pasekmių suvokimo svarbą auklėjant vaikus. Čia pateikiami vaikų ir tėvų elgesio pavyzdžiai, skaitytojams užduodami klausimai, atsakymai į kuriuos padės geriau suprasti save ir savo elgesį.

Ketvirtas skyrius – Metodinės rekomendacijos, kaip naudotis pratybų knygele vaikui  „Įveikiame kartu. Ką daryti kilus sunkumams?“

Šiame skyriuje pedagogui pateikiamos metodinės rekomendacijos kaip naudoti pratybų sąsiuviniu vaikui įgyvendinant programą „Įveikiame kartu“.