logo


Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“Kalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienėikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partnerisNaujienos. 2015 birželis

„Zipio draugų“ ir  „Obuolio draugų“ programos buvo pristatytos nacionalinėje konferencijoje „Emocinis intelektas švietimo sistemoje“. Konferenciją, įvykusią 2015 birželio 17 dieną LR Seime, inicijavo ir jos pagrindinis organizatorius buvo Vilniaus privati gimnazija.
Mūsų įgyvendinamoms programoms buvo skirtas didelis dėmesys – organizatoriai pageidavo, kad apie Zipį ir Obuolį kalbėtų ir pedagogai praktikai ir vykdytojai.


Net trys pranešėjos – Vilniaus privačios gimnazijos priešmokyklinės grupės auklėtoja Rasma Lankevičiūtė, tos pačios gimnazijos pradinių klasių mokytoja Vilma Maminskaitė ir VAIKO LABUI direktorė Aurelija Okunauskienė – pasakojo apie „Zipio draugų“ ir  „Obuolio draugų“ programas,  ką jos duoda vaikui, ko jį moko; kaip keičia pedagogo požiūrį į vaiką, įtakoja jo  darbo metodus; kaip padeda kurti ir puoselėti draugišką mokyklos mikroklimatą.
Daugiau informacijos apie konferenciją rasite čia.
Čia galite susipažinti su konferencijos programa.

VAIKO LABUI direktorės Aurelijos Okunauskienės pranešimą „Zipio draugai“ ir „Obuolio draugai“ Dvejų metų socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus ugdanti programa 5–9 metų vaikams“  rasite čia.