logo


ZIPIO DRAUGAI Facebook paskyraOBUOLIO DRAUGAI Facebook paskyraKalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienė
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“
ikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partneris

Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas

Naujienos. 2021 balandis

Kviečiame visus. Esate laukiami!

2021 metais jau dvidešimt antrą kartą kviesime vaikus, mokytojus ir pedagogus jungtis prie mūsų koordinuojamų programų „Zipio draugai“, „Obuolio draugai“ ir „Įveikiame kartu“.

Šie metai gal ir ypatingi, bet vaikų ir mūsų visų poreikiai išlieka tokie patys: padrąsinantis žodis, draugo ranka, šypsena veide. Jie net dar labiau svarbūs ir reikalingi. Tad mūsų programos, mokančios vaikus išgyventi sunkius jausmus, atstūmimą ar vienatvę, pastebėti ir atjausti kitą, vertinti draugystę, lengviau prisitaikyti prie aplinkybių, bet ir neužsisklęsti savyje, o ieškoti pagalbos ir palaikymo, šiuo sudėtingu laiku yra itin aktualios.

Mūsų koordinuojamose programose jau yra dalyvavę 357 tūkstančiai vaikų. programų „Zipio draugai“, „Obuolio draugai“ ir „Įveikiame kartu“ pedagogų kvalifikaciją įgijo 10,5 tūkstančio pedagogų.

Šiemet kviečiame ir laukiame naujo būrio vaikų, kurie galės savo džiaugsmais ir liūdesiu dalintis su vabalėliu Zipiu ar žiurkėnu Obuoliu ar dalyvaudami programoje „Įveikiame kartu“.

Laukiame lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis kalbančių vaikų dalyvauti programose „Zipio draugai“ ir „Obuolio draugai“. Zipis lauks ir ypatingų vaikų – specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų – tiek ugdomų specializuotose mokyklose, tiek ir bendrojo ugdymo mokyklose.

Programose dalyvaujantys pedagogai aprūpinami išsamia programų metodine medžiaga pedagogams. Visos trys programos turi pratybų sąsiuvinius vaikams ir kitų mažuosius džiuginančių dovanėlių (padalomoji medžiaga vaikams). Nepamiršti ir programose dalyvaujančių vaikų tėveliai – jiems taip pat yra parengta programų leidiniai (informacija, rekomendacijos, programų užduotys vaikams ir tėvams namuose).

Kviečiame visus priešmokyklinių grupių vaikus ir pradinių klasių mokinius bei jų pedagogus įsijungti į mūsų programas, draugauti su Zipiu ir Obuoliu, jungtis į programą „Įveikiame kartu“  ir mokytis drauge įveikti sunkumus!