logo


ZIPIO DRAUGAI Facebook paskyraOBUOLIO DRAUGAI Facebook paskyraKalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienė
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“
ikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partneris

Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas

Naujienos. 2021 birželis

2020-2021 mokslo metais minėdami programos „Zipio draugai“ įgyvendinimo dvidešimtmetį Lietuvoje, nusiuntėme Jo Ekscelencijai Gitanui Nausėdai laišką, pristatydami programą, jos įgyvendinimo istoriją šalyje, pasiekimus ir, svarbiausia, ją įgyvendinančius žmones.

Buvome labai nudžiuginti, gavę kvietimą būreliui programos vykdytojų, ekspertų ir savanorių susitikti 2021 birželio 11 dieną su Prezidento patarėjais švietimo klausimais. Į susitikimą atvyko programos savanoriai iš Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Telšių, programos ekspertai ir koordinatoriai (VAIKO LABUI atstovai).

Pradžioje apsilankėme Valstybės pažinimo centre. Čia sudalyvavome įdomioje inovatyvioje ekskursijoje, kurioje sužinojome daug įdomybių tiek apie mūsų šalį, tiek ir apie dabartinės prezidentūros pastatus ir jų istoriją.

Susitikę su Prezidento patarėjais, aptarėme programos „Zipio draugai“ programos galimybes ir planus prisidėti prie neigiamų COVID-19 pandemijos ir užsitęsusio karantino pasekmių vaikų emocinei sveikatai kompensavimo.

Susitikimas vyko labai šiltoje, draugiškoje aplinkoje. Pajutome nuoširdų domėjimąsi ir rūpestį vaikų psichikos sveikata ir emocine gerove bei supratimą, kad tokios programos kaip „Zipio draugai“, prisideda prie jų stiprinimo. Drauge su Prezidento patarėjais svarstėme ir ieškojome sprendimų padėti mokykloms ir pedagogams sudaryti palankesnes sąlygas įgyvendinti vaikų elgesio ir emocinių problemų prevencines programas. Buvome patikinti, kad mūsų įvardintos problemos ir bendrai iškeltos idėjos nebus pamirštos.

Vietoje planuotos vienos valandos, pokalbis užtruko net dvi. Pasijutome išklausyti, suprasti ir palaikomi. Išėjome iš Prezidentūros kaip nešami sparnų – laimingi, pasiryžę toliau dirbti ir siekti, kad kiekvienas vaikas galėtų dalyvauti mūsų ar kitose analogiškose programose, padedančiose vaikui pasijusti laimingesniu šiandien ir užaugti emociškai sveiku.