logo


ZIPIO DRAUGAI Facebook paskyraOBUOLIO DRAUGAI Facebook paskyraKalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienė
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“
ikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partneris

Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas

Naujienos. 2021 gruodis

Šiais metais mūsų įgyvendinamų programų „Zipio draugai“ ir „Obuolio draugai“ kūrėjai – pelno nesiekianti labdaros organizacija „Partnership for Children“ (toliau – PFC) šventė savo veiklos 20-ties veiklos metų jubiliejų.

 

PFC rengia programas, kurios moko vaikus gyvenimo įgūdžių: kaip susidoroti su kasdieniais sunkumais, kaip bendrauti ir sutarti su kitais žmonėmis, ugdo savimonę ir emocinį atsparumą.

Šiuo metu organizacija įgyvendina  šias programas:

Zipio draugai skirta 5 – 7 metų vaikams
Zipio draugai specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams amžius nereglamentuojamas
Obuolio draugai skirta 7 – 9 metų vaikams
Pasas: gebėjimai visam gyvenimui skirta 9 – 11 metų vaikams
SPARK. Resilience skirta 10 – 12 metų vaikams

 

Visos šios programos tinka skirtingų gebėjimų vaikams ir yra pagrįstos įrodymais. Jos įgyvendinamos Jungtinėje Karalystėje, kur reziduoja PFC, ir daugiau nei 30 pasaulio šalių. Lietuva yra viena iš jų.

Jubiliejiniai metai PFC buvo ypatingi ir kitu aspektu – seniausiai jų įgyvendinamos programos „Zipio draugai“ dalyvių skaičius pasaulyje perkopė 2 milijonus. O mums smagu pasidžiaugti, kad kas aštuntas vaikas iš šių milijonu yra iš Lietuvos. Mat 2021 metais Lietuvos „Zipio draugų“ programos dalyvių skaičius yra gerokai virš 250 tūkstančių.

Visų mūsų įgyvendinamų programų vardu sveikiname Partnership for Children, linkėdami jiems kūrybinio įkvėpimo ir nepavargti dirbant, kad mūsų vaikų ateitis būtų šviesesnė, kad jie būtų laimingesni žmonės ir neštų savo džiugesį šalia esantiems.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pastaba: SPARK yra akronimas: Situation, Perception, Autopilot, Reaction and Knowledge. Lietuviškai būtų SPARŽ: situacija, pastabumas, autopilotas, reakcija, žinios. Lietuviškai ši programa galėtų būti vadinama SPARŽ. Atsparumas