logo


Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“Kalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienėikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partnerisNaujienos. 2021 lapkritis

Pirmoji Zipio valandėlė Sedos darželyje

Mažeikių rajono Sedos darželio socialinė pedagogė Aurelija Jonaitytė pasidžiaugė ir pasidalino pirmąja patirtimi įgyvendinant programą „Zipio draugai“. Pedagogės Aurelijos sutikimu, dalijames jos patirtimi ir pristatome visiems programos vykdytojams puikias idėjas pirmajai programos valandėlei.

 

Šiandien įvyko pirmoji „Zipio draugų“ programos pamokėlė. Kruopščiai ruošiausi užsiėmimui, aišku labai jaudinausi, kad viskas pavyktų. Pamokėlė praėjo labai šauniai, pagal planą ir visus reikalavimus. Vaikams labai patiko, aktyviai dalyvavo, išsakė savo nuomones, pamąstymus.

Pasigaminau Zipį, kurį vaikai rado atidarę dėžę. Taip pat parašiau laišką, kurį perskaičiau pamokėlės pradžioje. Su programa supažindinau tėvus ir darželio administraciją. Po užsiėmimo taip pat paruošiau informacinį pranešimą tėvams. Nusprendėme, kad po kiekvienos pamokėlės vaikai galės į namus parsinešti Zipį.

 

 

Mažeikių r. Sedos darželio

 Socialinė pedagogė

 Aurelija Jonaitytė