logo


Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“Kalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienėikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partnerisPrograma OBUOLIO DRAUGAI. Pedagogų rengimo seminaras: metodinės rekomendacijos konsultantui

Ieva Bieliauskienė, Ona Monkevičienė ir Aurelija Okunauskienė.
„Programa „Obuolio draugai“. Pedagogų rengimo seminaras: metodinės rekomendacijos konsultantui“
 
Knyga pateikia išsamią informaciją konsultantui apie programą „Obuolio draugai“, kad jis galėtų kuo geriau paruošti pedagogą įgyvendinti programą jo ugdytinių grupėje ar klasėje. Leidinyje pristatoma programos „Obuolio draugai“ atsiradimo istorija, teorinis pagrindas, vertinimas; išsamiai išanalizuojamos pedagogų rengimoįvadinio ir metodinių-konsultacinių seminarų programos, pateikiamos praktinės rekomendacijos pedagogams įvairiais programos įgyvendinimo klausimais.
 
Programa „Obuolio draugai“ yra dvejų metų ankstyvosios prevencijos programos antroji dalis (pirmoji dalis yra programa „Zipio draugai“). Programa „Obuolio draugai“ ugdo vaikų socialinius ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus, padedančius jiems įveikti kasdienius sunkumus ir stresines situacijas. Programa skirta 7 – 9 metų vaikams ugdomiems visų tipų bendrojo ugdymo mokyklose, vaikų globos namuose ar dienos centruose.
 
Programų „Zipio draugai“ ir „Obuolio draugai“ autorių teisės priklauso jų kūrėjams Partnership for Children, koordinuojantiems programų įgyvendinimą pasaulyje.Programų „Zipio draugai“ ir „Obuolio draugai“ autorių teisės priklauso jų kūrėjams Partnership for Children, koordinuojantiems programų įgyvendinimą pasaulyje.
.
Čia galite susipažinti su knygos turiniu