logo


Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“Kalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienėikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partnerisVėliausios naujienos. 2010 gruodis

2010 metų pabaigoje įvyko jau septintas programos „Zipio draugai“ pedagogų – konsultanto padėjėjų seminaras. Tiems, kas dar nežino, pristatome: programos „Zipio draugai“ pedagogas – konsultanto padėjėjas – tai labai patyręs, aukštos kvalifikacijos, itin motyvuotas programos entuziastas, padedantis programos vykdytojams savanoriškais pagrindais.

Šiam atsakingam darbui reikiamos kvalifikacijos jau yra įgiję ir jį dirba 69 pedagogai – konsultanto padėjėjai iš visų Lietuvos apskričių. Didžioji jų dalis yra dalyvavę visose septyniose mokymuose. Tęstiniai pedagogų – konsultanto padėjėjų rengimo ir kvalifikacijos tobulinimo seminarai rengiami nuo 2003 metų, vykdant tęstinę savanorių mokymo ir skatinimo programą ,,Visi drauge”.

2010 metais surengėme 8 akademinių valandų programos „Zipio draugai“ savanorių konsultanto padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo seminarą, kuriame dalyvavo 40 savanorių. Seminare konsultanto padėjėjai pristatė savo veiklą regionuose, dalijosi su programos vykdytojais, ekspertais ir tarpusavyje patirtimi, aktualijomis, kėlė klausimus, įvardijo problemas, teikė pasiūlymus.

Čia galite susipažinti su vienu iš seminare pateiktų (Ukmergės rajono) konsultanto padėjėjų regioninės veiklos atskaitos pavyzdžių.

Mes – programos vykdytojai ir ekspertai – pristatėme naują mokomąją vaizdo medžiagą ,,Programa ,,Zipio draugai“, aptarėme mūsų įgyvendinamų programų aktualijas, tarmės su programos savanoriais konsultanto padėjėjais dėl ateities planų ir darbų.

Pristatome Jums keletą akimirkų iš septintojo programos „Zipio draugai“ pedagogų – konsultanto padėjėjų seminaro.