logo


ZIPIO DRAUGAI Facebook paskyraOBUOLIO DRAUGAI Facebook paskyraKalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienė
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“
ikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partneris

Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas

Vėliausios naujienos. 2013 rugsėjis

Sveikiname visus mūsų koordinuojamų programų dalyvius su naujais mokslo metais!

Visi pradėjome dar vienus mokslo metus – vaikai, tėveliai, pedagogai. Kiekvieni mokslo metai atneša visiems ugdymo proceso dalyviams daug džiaugsmo, atradimų, iššūkių. Dar vieni mokslo metai vaikui – tai žingsnis į priekį, tai augimas žiniomis, patirtimi, gebėjimais.

Prie mažo žmogaus žengimo į platų ir sudėtingą pasaulį daug prisideda pedagogai – didieji tėvelių pagalbininkai auginant jaunąją kartą. Padėti vaikui užaugti laimingu žmogumi padeda pedagogų įgyvendinamos ugdymo įstaigose socialius ir sunkumų įveikimo gebėjimus ugdančios programos. Dalyvaudami jose vaikai mokosi atpažinti savo ir kitų jausmus, mokosi bendrauti, įveikti iškilusias problemas, spręsti konfliktus. Turintis gerus socialinius gebėjimus vaikas lengviau adaptuojasi mokykloje ir geriau joje jaučiasi. Gerai besijaučiantis vaikas, yra ne tik laimingesnis. Tai įtakoje ir jo akademinius pasiekimus.

Tarp tokių programų yra ir jau daug metų mūsų įgyvendinama programos „Įveikiame kartu“ ir „Zipio draugai“ bei šiais mokslo metais į Lietuvą atkeliavusi programa „Obuolio draugai‘ (programos „Zipio draugai“ antroji dalis).

Norime pasidžiaugti, kad ir šiais mokslo metais į mūsų įgyvendinamas programas įsitraukė didelis būrys dalyvių.

Dvejų metų ankstyvosios prevencijos programoje, kurios pirmoji dalis yra programa „Zipio draugai“, o antroji dalis „Obuolio draugai“ iš viso dalyvauja beveik 17 tūkstančių vaikų: programoje „Zipio draugai“ 14.485, o programoje „Obuolio draugai“ 2.332 vaikai. Pirmoji programa bus įgyvendinama kaip ir visada visose Lietuvos apskrityse, o „Obuolio draugai‘ savo kelią po šalį pradeda nuo Vilniaus apskrities.

Programoje „Įveikiame kartu“ šiais mokslo metais dalyvaus beveik 3 tūkstančiai vaikų iš visų šalies apskričių.


Linkime visiems mūsų koordinuojamų programų dalyviams šiais naujais mokslo metais patirti daug gerų emocijų, įveikti visus iššūkius su pasididžiavimu ir vis naujai atrasti pasaulio grožį!