logo


Asmens duomenų apsaugos tvarkos aprašasAsmens duomenų apsaugos tvarkos aprašas
2016_uz-saugia-lietuva_logo

Mes prisijungėme prie nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“Kalendorių sukūrė Vilniaus l.-d. RŪTA pedagogės Oksana Dunovskaja ir Aida Kaunienėikimokyklinis.lt_logo

VAIKO LABUI
informacinis partnerisZipio draugai svečiuose pas Prezidentę

2010 birželio 1 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė pakvietė vaikus – programos „Zipio draugai“ dalyvius drauge atšvęsti tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šventiniame renginyje dalyvavo didelis vaikų būrys iš įvairių organizacijų. Vaikai visi drauge didžiuliame popieriaus rulone piešė tema „Mano laimė“, drauge su teatro „Forumas“ aktoriais profesionalais vaidino epizodus iš vaikų gyvenimo, žaidė nuotaikingus žaidimus. Vaikai taip pat kūrė ir surašė pasiūlymus Prezidentei, ką reikėtų daryti, kad Lietuva taptų geresnė. Visas vaikų veiklas lydėjo žvali pučiamųjų orkestro muzika, o labiausiai pradžiugino Prezidentės saldžiuos vaišės.
Programos „Zipio draugai“ dalyviai į šventę atėjo ne tuščiomis rankomis – vaikai Jos Ekscelencijai padovanojo akcijoje „Savaitė be patyčių“ dalyvavusių vaikų piešinių ir nuotraukų albumėlius.

(Daugiau apie akciją „Savaitė be patyčių“ ir Zipio draugų dalyvavimą joje galite paskaityti mūsų internetinės svetainės skyrelyje Naujienos/Archyvas/2010 kovas „Programos „Zipio draugai“ dalyviai – vaikai ir jų pedagogai, tėveliai – aktyviai prisidėjo prie akcijos „Savaitė be patyčių.“)

 

[nggallery id=2]