Šiame puslapyje rasite informaciją programoje „Zipio draugai“ 2023 – 2024 mokslo metais dalyvaujantiems pedagogams: ugdymo įstaigų, kuriuose šiais metais įgyvendinama programa „Zipio draugai“, sąrašus, sudarytus pagal apskritis; metodinės medžiagos atsiėmimo / atidavimo grafikus; seminarų grafikus ir kitą programos dalyviams aktualią informaciją.
Metodinės medžiagos grąžinimo grafikas 2023-2024 programoje „Zipio draugai“ dalyvaujantiems ankstesniais metais parengtiems pedagogams
|
Alytaus apskritis |
Marijampolės apskritis |
Panevėžio apskritis |
Tauragės apskritis |
gegužės 21 d. 800-1230 |
gegužės 16 ir 17 d. 1300-1600 |
gegužės 20, 21 ir 22 d. 1300 – 1600 |
gegužės 23 ir 24 d. 1300-1700 |
„Drevinuko“ mokykla-darželis |
„Žiburėlio“ mokykla-DFC |
Lopšelis-darželis „Vaivorykštė“ |
VRC- mokykla „Pušelė“ |
Topoliu g. 19, Alytus |
R.Juknevičiaus g. 82, Marijampolė |
J.Tilvyčio g. 12, Panevėžys |
Stoties g. 25A, Tauragė |
Rita Kamaitienė |
Birutė Kubeldzienė |
Renata Stumbrienė ir Daiva Jovaišienė |
Edita Lelienė |
|
Telšių apskritis
|
Utenos apskritis |
Vilniaus apskritis |
gegužės 21 ir 22 d. 1300-1500 |
gegužės 21 ir 22 d. 1400-1500 |
gegužės 22 ir 23 d. 1400-1530 |
gegužės 28 ir 29 d. 1300-1530 |
Lopšelis-darželis „Eglutė“ |
„Žiburėlio“ pradinė mokykla |
Lopšelis-darželis „Voveraitė“ |
VšĮ „Vaiko labui“ |
Lygumų g. 52, Telšiai |
Gamyklos g. 4/3, Mažeikiai |
J.Basanavičiaus g. 30, Utena |
Šv. Ignoto g. 5 – 260, Vilnius |
Alma Rubinienė |
Virginija Gromakovienė |
Dalia Lukminienė |
Aurelija Okunauskienė |
|
|
Kauno apskritis |
Klaipėdos apskritis |
Šiaulių apskritis |
gegužės 21 ir 22 d. 1330-1530 |
gegužės 20 ir 21 d. 1330-1630 |
gegužės 21 ir 22 d. 1300 – 1700 |
Panemunės lopšelis-darželis |
Lopšėlis-darželis „Volungėlė“ |
Lopšelis-darželis „Žirniukas“ |
Vaidoto g. 26A, Kaunas |
I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda |
M. Valančiaus g. 31A, Šiauliai |
Daiva Lydekaitienė ir Ramutė Naujūnaitė |
Ilona Gaidienė |
Daiva Budraitienė |
|
|
|
Metodinės medžiagos grąžinimo grafikas pirmą kartą programoje dalyvavusiems pedagogams |
Informacija pedagogams, dalyvausiantiems nuotuoliniuose mokymuose |
Alytaus apskritis |
Marijampolės apskritis |
Panevėžio apskritis |
Tauragės apskritis |
gegužės 21 d. 800-1230 |
gegužės 16 ir 17 d. 1300-1600 |
gegužės 20, 21 ir 22 d. 1300 – 1600 |
gegužės 23 ir 24 d. 1300-1700 |
„Drevinuko“ mokykla-darželis |
„Žiburėlio“ mokykla-DFC |
Lopšelis-darželis „Vaivorykštė“ |
VRC- mokykla „Pušelė“ |
Topoliu g. 19, Alytus |
R.Juknevičiaus g. 82, Marijampolė |
J.Tilvyčio g. 12, Panevėžys |
Stoties g. 25A, Tauragė |
Rita Kamaitienė |
Birutė Kubeldzienė |
Renata Stumbrienė ir Daiva Jovaišienė |
Edita Lelienė |
|
|
Telšių apskritis
|
Utenos apskritis |
Klaipėdos apskritis |
gegužės 21 ir 22 d. 1300-1500 |
gegužės 21 ir 22 d. 1400-1500 |
gegužės 22 ir 23 d. 1400-1530 |
gegužės 20 ir 21 d. 1330-1630 |
Lopšelis-darželis „Eglutė“ |
„Žiburėlio“ pradinė mokykla |
Lopšelis-darželis „Voveraitė“ |
Lopšelis-darželis „Volungėlė“, |
Lygumų g. 52, Telšiai |
Gamyklos g. 4/3, Mažeikiai |
J.Basanavičiaus g. 30, Utena |
I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda |
Alma Rubinienė |
Virginija Gromakovienė |
Dalia Lukminienė |
Ilona Gaidienė |
|
|
|
Nuotolinės grupės pirmą kartą programoje dalyvaujantiems pedagogams 2023-2024
Jungtinė nuotolinė PTLU grupė (Panevėžio, Telšių ir Utenos apskričių pedagogai)
Seminaro pavadinimas |
Data ir laikas |
Įvadinis |
09.20 d. 12:30 – 17:00 |
09.22 d. 12:30 – 17:00 |
I metodinis konsultacinis |
2024.01.19 d. 12:30 – 15:30 |
II metodinis konsultacinis |
2024.05.10 d. 12:30 – 15:30 |
Konsultantė: Dalia Augienė
Nuotolinė Jungtinė PTLU programos „Zipio draugai“ 2023-2024 m.m. grupė.
Jungtinė nuotolinė AMT grupė (Alytaus, Marijampolės ir Tauragės apskričių pedagogai)
Seminaro pavadinimas |
Data ir laikas |
Įvadinis |
09.08 d. 12:30 – 17:00 |
09.11 d. 12:30 – 17:00 |
I metodinis konsultacinis |
2024.01.12 d. 12:30 – 15:30 |
II metodinis konsultacinis |
2024.05.15 d. 12:30 – 15:30 |
Konsultantė: Jūratė Lietuvninkienė
Klaipėdos nuotolinė grupė
Seminaro pavadinimas |
Data ir laikas |
Įvadinis |
09.15 d. 12:30 – 17:00 |
09.81 d. 12:30 – 17:00 |
I metodinis konsultacinis |
2024.01.17 d. 12:30 – 15:30 |
II metodinis konsultacinis |
2024.05.08 d. 12:30 – 15:30 |
Konsultantė: Dalia Augienė
|
Alytaus apskritis |
Kauno apskritis |
Klaipėdos apskritis |
Marijampolės apskritis |
Panevėžio apskritis |
Šiaulių apskritis |
Tauragės apskritis |
Telšių apskritis |
Utenos apskritis |
Vilniaus apskritis |
. |
Rekomenduojamas valandėlių grafikas 2023 – 2024 pirmus metus į programą įsitraukusiems pedagogams |
|
Rekomenduojamas valandėlių grafikas 2023 – 2024 ankstesniais metais darbui programoje paruoštiems pedagogams |